21-latek zatrzymany za sprzedaż narkotyków na oczach policjantów

Bianka Kabata

Bianka Kabata


W Warszawie, na terenie dzielnicy Wola, doszło do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o handel narkotykami. Policjanci z lokalnej komendy obserwowali miejsce, gdzie mogło dochodzić do przestępstw związanych z narkotykami i na ich oczach zrealizowała się transakcja. 21-letni sprzedawca oraz jego 19-letni klient zostali niezwłocznie zatrzymani. Obydwaj mężczyźni usłyszeli zarzuty karne w związku z Ustawą o Przeciwdziałaniu Narkomanii.

Funkcjonariusze z wolskiej komendy otrzymali sygnały dotyczące potencjalnego handlu narkotykami w okolicy, co skłoniło ich do przeprowadzenia obserwacji. W trakcie działań zauważyli 21-latka, który nerwowo krążył po chodniku. Jego zachowanie wzbudziło ich podejrzenia, szczególnie gdy podszedł do niego 19-letni klient, z którym rozpoczął szybką konwersację. W wyniku wymiany, doszło do przeprowadzenia transakcji, po której obaj mężczyźni zostali zatrzymani przez policjantów.

Podczas interwencji policjanci ustalili, że 21-latek sprzedawał młodszemu mężczyźnie kilka gramów marihuany. Po zebraniu materiału dowodowego, policja przekazała sprawę do Prokuratury Rejonowej Warszawa-Wola, gdzie obaj mężczyźni usłyszeli zarzuty. Oprócz zarzutu handlu narkotykami, 21-latek został objęty dozorem policyjnym, a jego klient będzie odpowiadał za posiadanie nielegalnych substancji. Cała sytuacja podkreśla zaangażowanie lokalnych służb w zwalczanie przestępczości narkotykowej w stolicy.

Źródło: Policja Warszawa


Oceń: 21-latek zatrzymany za sprzedaż narkotyków na oczach policjantów

Średnia ocena:4.87 Liczba ocen:15


Zobacz Także