Policja z Bielańskiej Komendy prowadzi działania mające na celu odnalezienie 35-letniej Agnieszki Parfieńczyk, która znajduje się na liście poszukiwanych. Kobieta ta jest ścigana przez organy ścigania od 2022 roku, po tym jak została skazana na 2 lata pozbawienia wolności za kradzieże z włamaniem. Wydany został list gończy przez Prokuraturę Rejonową Warszawa Śródmieście-Północ w celu jej zatrzymania.
Władze zwracają się z prośbą do mieszkańców Warszawy o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu oskarżonej. Każda informacja, która może pomóc w jej zlokalizowaniu, jest niezwykle cenna. Policja zachęca wszelkie osoby, które posiadają wiedzę na temat możliwego miejsca przebywania Agnieszki Parfieńczyk, do kontaktu z bielańską komendą.
Osoby posiadające jakiekolwiek informacje mogą zgłosić się osobiście do siedziby policji na ul. Żeromskiego 7 lub skontaktować się telefonicznie pod numerami (47) 723 71 61, (47) 723 71 55, (47) 723 71 56. Można również zadzwonić na numery alarmowe 112 i 997, a dodatkowo przekazać wiadomość za pośrednictwem poczty elektronicznej. Wszelkie doniesienia będą traktowane poważnie i przyczynią się do szybkiego rozwiązania sprawy.
Źródło: Policja Warszawa
Oceń: W Warszawie poszukiwana Agnieszka Parfieńczyk
Zobacz Także