Zatrzymanie kieszonkowców w Warszawie


Wczorajsze popołudnie przyniosło interwencję stołecznych wywiadowców, którzy na gorącym uczynku zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzewanych o kradzież kieszonkową. Sprawcy, w wieku 61 i 75 lat, popełnili przestępstwo w autobusie miejskim, wykorzystując nieuwagę podróżnego. Policjanci błyskawicznie zareagowali, dzięki czemu udało się odzyskać skradzioną gotówkę.

Wydarzenie miało miejsce w momencie, gdy wywiadowcy spostrzegli dwóch mężczyzn przyglądających się innemu pasażerowi autobusu linii 175. Szybka identyfikacja podejrzanych pozwoliła na skuteczne działanie i zapobieżenie dalszym kradzieżom. Po ich zatrzymaniu okazało się, że obaj mężczyźni byli już znani policji z wcześniejszych przestępstw tego typu.

W wyniku działań funkcjonariuszy odzyskano 220 euro, które popadły w ręce kieszonkowców. Mężczyźni spędzili noc w areszcie, gdzie usłyszeli zarzuty kradzieży, za co mogą zostać ukarani nawet pięcioletnim wyrokiem więzienia. Akcja wywiadowców podkreśla ważność czujności w miejscach publicznych oraz skuteczność działań policji w dbaniu o bezpieczeństwo mieszkańców.

Źródło: Policja Warszawa


Oceń: Zatrzymanie kieszonkowców w Warszawie

Średnia ocena:4.68 Liczba ocen:21


Zobacz Także