Rozpoczęcie sezonu letnich pływalni w Warszawie


Warszawscy miłośnicy sportów wodnych z radością przyjęli wiadomość o otwarciu letnich pływalni. Z dniem 6 czerwca br. na terenie stolicy ruszyły dwie pływalnie: Inflancka oraz Moczydło. Już wkrótce dołączą do nich kolejne obiekty, co znacznie wzbogaci ofertę letnich atrakcji dla mieszkańców. Wiceprezydentka m.st. Warszawy podkreśliła znaczenie tych miejsc dla mieszkańców w ciepłe dni.

Letnie pływalnie stanowią idealne miejsce do relaksu i aktywnego wypoczynku. Ośrodki te znalazły się w dogodnych lokalizacjach, co ułatwia dostęp zarówno komunikacją miejską, jak i rowerem. Pływalnia przy ulicy Usypiskowej na Ochocie rozpocznie działalność już jutro, a kilka dni później na Jeziorku Czerniakowskim zainaugurowany zostanie sezon kąpielowy.

Park Wodny Moczydło wyróżnia się bogatą ofertą rekreacyjną z szeregiem atrakcji. Znajdą się tam między innymi trzy zjeżdżalnie, wodny plac zabaw oraz strefa relaksu. Ośrodek Inflancka także nie pozostaje w tyle, oferując różnorodne udogodnienia, a także warsztaty oraz zajęcia tematyczne. Organizowane wydarzenia z pewnością przyciągną mieszkańców i umilą im czas spędzony nad wodą.

Źródło: Urząd Miasta Warszawa


Oceń: Rozpoczęcie sezonu letnich pływalni w Warszawie

Średnia ocena:4.76 Liczba ocen:6


Zobacz Także