Prace drogowe i tramwajowe w Alejach Jerozolimskich – zmiany dla kierowców i pasażerów


W nadchodzących dwóch weekendach, 11-12 lipca oraz 18-19 lipca, mieszkańcy stolicy muszą przygotować się na istotne zmiany w komunikacji. W trakcie prac drogowych na Alejach Jerozolimskich między Placem Zawiszy a ulicą Sokołowskiego „Grzymały”, kierowcy będą musieli korzystać z wyznaczonych objazdów. Dodatkowo, w czasie remontu przejazdu przez torowisko na ulicy Emilii Plater, szczegółowe zmiany dotyczą także pasażerów komunikacji miejskiej.

Remonty rozpoczną się w piątki o godzinie 22:00 i potrwają do poniedziałków do godziny 5:00 rano. W trakcie tych prac, jezdnia Alej Jerozolimskich w kierunku Dworca Zachodniego będzie całkowicie zamknięta. Kierowcy korzystający z tej trasy powinni zwracać uwagę na zmiany w organizacji ruchu oraz korzystać z objazdów, które poprowadzą przez ulice Grójecką, Kopińską oraz Sokołowskiego „Grzymały”. Komunikacja miejska, w tym autobusy linii 127, 158 i 159, także zostanie skierowana na alternatywne trasy.

Prace dotyczące remontu torowiska przy ulicy Emilii Plater rozpoczną się w nocy z niedzieli na poniedziałek, co spowoduje zamknięcie przejazdu dla kierowców. Objazdy do ulicy Świętokrzyskiej będą wprowadzone, a pasażerowie pojadą zmienionymi trasami autobusów linii 117, 131, 507, 520, 521 oraz 525. Szczegółowe informacje na temat zmian w organizacji ruchu oraz rozkładów jazdy komunikacji miejskiej można znaleźć na stronie infoulice.um.warszawa.pl oraz w serwisie Warszawskiego Transportu Publicznego, co pozwala mieszkańcom na lepsze planowanie przejazdów w tym okresie remontów.

Źródło: Urząd Miasta Warszawa


Oceń: Prace drogowe i tramwajowe w Alejach Jerozolimskich – zmiany dla kierowców i pasażerów

Średnia ocena:4.45 Liczba ocen:21


Zobacz Także